www.ilpalio.org

- PALIO DI SIENA -  
   

INTERNAL SEARCH ENGINE
WRITE THE KEY WORD
ENGLISH VERSION

VERSIONE ITALIANA

VIDEOBu sayfa otomatik bir çevirmen yararlanarak yazılmıştır. Eğer konuşma iseniz ve herhangi bir hata bulduk ve bunları doğru, biz büyük bir mutluluk yapardı.


Palio canlandırdı değildir ve turizm için bir etkinlik organize zamanda Siena insanların yaşam ve farklı yönleri ve duygular içinde. Bu 1644 beri bazı düzenlemeler hala geçerli, o atlar ile birincilik ödülü üzerinde yanı sıra hala kırılmamış süreklilik olur ile eski kökenleri vardır.
Kentin topraklarının on yedi Contrade sınırları 1729 yılında Violante Bavyera Valisi City of Hakları ile kurulan ayrılmıştır.
Her Contrada küçük bir devlet, bir koltuk önce başkanlığında tarafından yönetilen ve "bir Yüzbaşı ile polemiğe girmek tahrik olup, iki veya üç yardımcısı tarafından desteklenir.
, Kendi topraklarında, eklenmiş bir koltuk ile bir kilise içindeki Has güvenli olup olmadığını tüm varlıkları: zaferlerin kalıntıları boyunda, ekstralar kostümleri - bu kullanım ve birçok uzun süredir - Bayraklar, Borsa ve diğer tüm yaşam kaygıları Contrada aynı.
Bu nedenle Temmuz Palio için 29 Haziran (sabahı için geliyor) veya 13 Ağustos o zaman Palio için yoğun hazırlıklar dört gün başlar.
Festivalin karmaşık mekanizması kestane fişeği bir patlama ile sona ulaştığında gelen atların duyurdu. Her jokey ile hangi atı teşvik veya yarış sırasında rakiplerini engelleyen bir kamçı verilir. Sonra "hareket" ile yakınlaşma doğru ilerlemek iki halat aralarında tartışmalar atlar ve jockeys maç zorunda idi noktası yani.
giriş için şans eseri, aslında Contradas ekstraksiyon sırasıyla denir belirlenir. Onuncu ve son, yerine "leapfrogging" uygun gördükçe, böylece kalkış saati karar girin. kalkış geçerli, kestane fişeği bir patlama atları durdurmak değilse. Sonuncusu 1000 metre civarında ve üç tur yapmak için sadece bir ilk gelen zafer zafer verilecektir olacaktır. Hala at kazanır, o da alabilirsiniz "şok" Hiçbir jokey.
Şenlikler anda başlar: Palio ve Contrada Provenzano ile seyahat etmek (Temmuz Palio için almak) veya Duomo (Ağustos) Te Deum şükür şarkı söyleme. her fırsatta Artık şehir hatırlatmak iyi olacak sahada, sonbaharda, Eylül ve Ekim ayı başlarında arasında galip semtindeki katlı kadar, "akşam yemeği ev sahipliği yapacak zafer kazandı zafer "Contrada binlerce katılacağı, şeref yeri, kazanan at, gerçek bir kahraman hayran kaldı.
Palio hangi o gönüllü Siena tüm insanlar olmadan, bu nedenle katılır laik bir kutlama, orada çeşitli hizmetlerin koordinasyonu için resmi bir kuruluşun ihtiyaç vardır. Bu nedenle, forumlarda mesaj satışı, balkon ve pencereler tek tek sahipleri tarafından gerçekleştirilir kim çoğu dükkan Piazza del Campo ve komşu sokaklarda evlerin bakan.
trafik polisi parçadan halkın tahliye yürütülen değil, o olağanüstü güvenlik görevi polis, belirli adımlar, özellikle yakın izleyici geçmesine verildiği sürece Access forumları izin verilir Latecomers düzenli bir bilet var.
Bu ancak geçit töreni öncesinde Meydanı yarım saat ulaştırılması gerekmektedir. Piazza del Campo içinde Palio ücretsiz katılma fırsatı halk için verilir. Ve belki de en heyecan verici yoldur yarış görmek, birlikte Siena ile karıştırılır.
İzleyiciler Via Giovanni Dupre ile geçit töreni başladıktan sonra birkaç dakika yarış öncesi kapalı Meydanı erişebilirsiniz. Eğer içki satın alabilirsiniz kare, Inside ancak dikkat: bazen sıcak (şapka getirmek) ve burada tuvalet var!
Along the road to Chianti...                 Wine collection in a medieval cellar in Siena, Italy
siena@ilpalio.org