www.ilpalio.org

- PALIO W SIENIE -  
   

INTERNAL SEARCH ENGINE
WRITE THE KEY WORD
ENGLISH VERSION

VERSIONE ITALIANA

VIDEOTę stronę na piśmie, korzystając z automatycznego tłumacza. Jeśli mówisz i masz znaleziono błąd i można je skorygować, by zrobić przyjemność.


Palio nie jest reaktywowana i zorganizowała dla turystyki to życie Sieny osób w czasie i w różnych aspektach i uczucia. Ma starożytnego pochodzenia z niektórych przepisów nadal obowiązuje od 1644 roku, kiedy to na pierwsze miejsce z końmi, a także nadal dzieje się w nieprzerwaną ciągłość.
Terytorium miasta dzieli się na siedemnaście contrade granice ustalone w 1729 z zawiadomieniem o Violante Bawarii, gubernator miasta.
Każdy Contrada to małe państwo, regulowane siedzenia kieruje Przed i doprowadzony do "potykanie się" przez kapitana, z pomocą dwóch lub trzech współpracowników.
Ma na swoim terytorium, kościół z dołączonym siedzenie jest bezpieczne, jeśli wszystkie jej aktywa: relikwie zwycięstw zasłony, kostiumy statyści - tych w użyciu i wielu od dawna - Flagi, fotografii i innych problemów życia Contrada same.
W związku z tym dochodzi do rana dnia 29 czerwca (za lipiec Palio) lub 13 sierpnia, kiedy rozpoczyna się cztery dni intensywnych przygotowań do Palio.
Złożony mechanizm festiwal osiągnie koniec z hukiem z petarda zapowiada uwolnienie koni z. Każdy otrzymuje jockey z batem konia, który może zachęcić lub utrudnić ich przeciwników podczas wyścigu. Następnie przejdź do zbliżenia z "ruchu", czyli miejsca, w którym dwie liny były wśród nich argumenty będą musiały dopasować koni i dżokejów.
Kolejność wejścia zależy od przypadku, w Contradas fakt, nazywane są w celu wydobycia. Dziesiąta i ostatnia, wpisz zamiast "skoku", gdy uzna to za stosowne, w ten sposób podejmowania decyzji w czasie wyjazdu. Jeżeli wyjazd nie jest ważne, wybuch petardy zatrzymać konie. Ten ostatni będzie musiał zrobić trzy okrążenia ok. 1000 metrów i tylko kto pierwszy będą chwałę zwycięstwa. Kto wygra jeszcze konia, może również dostać "szoku", że nie dżokeja.
Impreza rozpoczyna się od razu: Palio i Contrada otrzymać z Provenzano do podróży (w lipcu Palio) lub Duomo (w sierpniu) śpiewać Te Deum dziękczynne. Od teraz przy każdej okazji będzie dobry, aby przypomnieć miasta zdobył zwycięstwo na polu, aż do jesieni, kiedy, w okresie od września i października, ozdobiona zwycięstwo w dzielnicy, odbędzie się uroczysta kolacja Zwycięstwo "z udziałem tysięcy Contrada, na honorowym miejscu, wygrywając koń, prawdziwy bohater podziwiał.
Palio jest świeckie święto, w którym uczestniczy dobrowolnie, nie wszyscy ludzie ze Sieny, w związku z tym, że istnieje zapotrzebowanie na oficjalnej organizacji dla koordynacji różnych służb. Z tego powodu sprzedaż postów na forum, balkony i okna, prowadzona jest indywidualnie przez ich właścicieli sklepów, którzy często z widokiem na Piazza del Campo i domy w sąsiednich ulicach.
Dostęp do forum jest dozwolone tak długo, jak policja drogowa nie przeprowadziły ewakuację ludności z toru, to jest wyjątkowo przyznane przez policję, która stanowić bezpieczeństwa, przejścia przez niektóre kroki, szczególnie bliskie, widzów Spóźnialscy mają stałe rezerwacja biletów.
To powinno jednak dotrzeć do Placu pół godziny przed paradą. W Piazza del Campo ma możliwość dla ogółu społeczeństwa do udziału w Palio darmo. I "być może najbardziej ekscytujący sposób, aby zobaczyć wyścigu, zmieszane z Sieny.
Widzowie mają dostęp do placu po rozpoczęciu parady przez Via Giovanni Dupré jest zamknięta kilka minut przed wyścigiem. Wewnątrz placu można kupić napoje, ale uwaga: czasami jest gorąco (bring kapelusz) i nie ma toalety!
Along the road to Chianti...                 Wine collection in a medieval cellar in Siena, Italy
siena@ilpalio.org